In English      In Russian      Замовити презентац╕ю      Замовити тест       
Вх╕д в InfoStream Online

InfoStream Online


Лог╕н  

Пароль  

 
ПРОДУКТИ

 InfoStream Client: пошук в online, персональн╕ ╕нформац╕йн╕ канали по email, рейтинги, тематичн╕ об╕рки, зв╕ти

 InfoStream Archive ретроспективний информац╕йний фонд, накопичений з 2000 року

 InfoStream Port
автономна програмно-апаратна платформа дял роботи з пошуковими запитами через власний користувацький ╕нтерфейс


╤НШ╤ ПРО╢КТИ
UA Port - найповн╕ша новинна стр╕чка, побудована на InfoStream

Електронн╕ в╕ст╕ - огляд под╕й дня, новинний ресурс

UA Media - арх╕в матер╕ал╕в укра╖нських ЗМ╤

RSS feeds - тематичн╕ RSS-стр╕чки, побудован╕ InfoStream

ПУБЛ╤КАЦ╤╥


InfoStream для пользователей

На в╕дм╕ну в╕д серв╕су розсилки InfoStream Email, користування яким передбача╓ незм╕нн╕сть у час╕ ╕нформац╕йних потреб користувача, серв╕с онлайн-доступу InfoStream Online ор╕╓нтований на користувач╕в, чи╖ ╕нформац╕йн╕ потреби не обмежен╕ якоюсь одн╕╓ю тематикою, а мають широкий д╕апазон або можуть зм╕нюватися день у день. . Кр╕м можливост╕ самост╕йного пошуку ╕нформац╕╖, що ц╕кавить користувача, в рамках серв╕су онлайн-доступу користувач може користуватися програмним ╕нструментар╕╓м для узагальнення та лог╕чно╖ структуризац╕╖ знайдено╖ ╕нформац╕╖ (побудова дайджест╕в ╕ сюжетних ланцюжк╕в), а також в╕дстеження динам╕ки згадуваност╕ того чи ╕ншого об'╓кта в заданому часовому ╕нтервал╕.

InfoStream Online - пакети послуг, в рамках яких користувачев╕ нада╓ться доступ до електронних масив╕в ╕нформац╕╖ в режим╕ онлайн. Окр╕м оперативно╖ ╕нформац╕╖, що м╕стить новини за останн╕ 7 дн╕в, користувачев╕ доступна та ретроспективна ╕нформац╕я за останн╕ 1-12 м╕сяц╕в (залежно в╕д категор╕╖ пакету).

Варт╕сть пакета послуг InfoStream Online визнача╓ться максимальною к╕льк╕стю документ╕в, до яких користувач може отримати доступ протягом 1 м╕сяця, максимальною к╕льк╕стю переглянутих протягом 1 м╕сяця стор╕нок, а також глибиною ретроспективного доступу (1-12 м╕сяц╕в).

М╕н╕мальна варт╕сть пакету послуг InfoStream Online . 2310 грн. Максимальна к╕льк╕сть документ╕в, до яких користувач може отримати доступ протягом м╕сяця . 500, максимальна к╕льк╕сть переглянутих стор╕нок протягом м╕сяця . 1500, глибина ретроспективного доступу . в╕д 1 до 2 м╕сяц╕в.

При зб╕льшенн╕ максимально╖ к╕лькост╕ документ╕в та стор╕нок, а також глибини ретродоступу, варт╕сть пакету послуг InfoStream Online зб╕льшу╓ться.

Приклади екранних форм користувальницького ╕нтерфейсу серв╕су онлайн-доступу:


Рис.1. Робота з ╕нформац╕йними сюжетами, каналами та джерелами

Рис.2. Пошук по ретроспективн╕й баз╕

Рис.3. Д╕аграма динам╕ки поняття днями

Рис.4. Динам╕ка поняття ╕з зазначенням тональност╕

Рис.5. Основн╕ сюжети за пошуковим запитом

Рис.6. Дайджест на запит

Для знайомства з серв╕сом InfoStream можливе надання безкоштовно╖ тестово╖ розсилки новин електронною поштою або безкоштовного тестового доступу до електронних масив╕в оперативно╖ та ретроспективно╖ ╕нформац╕╖ в режим╕ онлайн, що дозволить ознайомитися з пропонованими можливостями системи автоматичного мон╕торингу та допоможе аргументовано визначитися з р╕шенням щодо доц╕льност╕ сп╕впрац╕ з нами.

Замовлення тестового розсилки та/або тестового онлайн-доступу


╤нформа╕йний центр "Електронн╕ в╕ст╕" | ElVisti Information Center
Адреса: 02125, м.Ки╖в, вул. В╕тал╕я Шимановського, 2/1
Телефон/факс: +380 (44) 239-90-91 E-mail: stream@visti.net