In English      In Russian      Замовити презентац╕ю      Замовити тест       
Вх╕д в InfoStream Online

InfoStream Online


Лог╕н  

Пароль  

 
ПРОДУКТИ

 InfoStream Client: пошук в online, персональн╕ ╕нформац╕йн╕ канали по email, рейтинги, тематичн╕ об╕рки, зв╕ти

 InfoStream Archive ретроспективний информац╕йний фонд, накопичений з 2000 року

 InfoStream Port
автономна програмно-апаратна платформа дял роботи з пошуковими запитами через власний користувацький ╕нтерфейс


╤НШ╤ ПРО╢КТИ
UA Port - найповн╕ша новинна стр╕чка, побудована на InfoStream

Електронн╕ в╕ст╕ - огляд под╕й дня, новинний ресурс

UA Media - арх╕в матер╕ал╕в укра╖нських ЗМ╤

RSS feeds - тематичн╕ RSS-стр╕чки, побудован╕ InfoStream

ПУБЛ╤КАЦ╤╥Технолог╕я мон╕торингу новин

Серед широкого спектру завдань, що стоять перед ╕нформац╕йно-анал╕тичними та PR-п╕дрозд╕лами, прес-службами сучасних компан╕й, банк╕в, видань, державних орган╕в, можна вид╕лити так╕, як╕ вимагають пост╕йного ╕ оперативного мон╕торингу ╕нформац╕йного простору: анал╕з актуальних под╕й, виявлення тенденц╕й, прогноз ╕ оц╕нка джерел ризик╕в (як пол╕тичних, так ╕ ф╕нансових), виявлення сфер впливу, анал╕з д╕яльност╕ конкурент╕в, партнер╕в ╕ кл╕╓нт╕в ╕ т.д.

InfoStream заснований на скануванн╕ ╕нтернет- джерел, в першу чергу новинних, ╕ наданн╕ ╕нструмент╕в для анал╕зу отримано╖ ╕нформац╕╖.

InfoStream ╕стотно в╕др╕зня╓ться в╕д всесв╕тн╕х пошукових систем. Не маючи ╖х охоплення, в╕н скану╓ найважлив╕ш╕, з точки зору ц╕льово╖ аудитор╕╖ - ╕нформац╕йних анал╕тик╕в ╕ маркетолог╕в, ресурси. При цьому результати пошуку в InfoStream не спотворюються таргетуванням, ремаркет╕нгом, (само)цензурою та ╕ншим чином, що властиво глобальним пошуковим системам. Б╕льше информац╕╖ про технолог╕ю InfoStream ...

InfoStream для ╕нформац╕йних анал╕тик╕в

InfoStream нада╓ широкий наб╕р ╕нструмент╕в для профес╕онал╕в в област╕ анал╕зу ╕нформац╕╖ та ╕нформац╕йно╖ боротьби:

 • пошук першоджерел новин;
 • обробка ╕нформац╕йних поток╕в з метою в╕докремити природний житт╓вий цикл ╕нформац╕йного под╕╖ в╕д штучного втручання;
 • анал╕з результат╕в ╕нформац╕йних операц╕й;
 • побудова онтолог╕чних схем;
 • автоматична побудова ╕нформац╕йних сюжет╕в для тематичного анал╕зу ╕ багато ╕ншого.

InfoStream як зас╕б для реклам╕ст╕в та маркетолог╕в

╤нформац╕йний серв╕с та ╕нформац╕йн╕ продукти, заснован╕ на баз╕ системи автоматичного мон╕торингу ╕нтернет-ЗМ╤, дозволяють набагато спростити вир╕шення основних завдань ╕нформац╕йного мон╕торингу ЗМ╤:

 • визначення та уточнення можливих основних ╕нформац╕йних привод╕в;
 • максимально повне в╕дстеження публ╕кац╕й в електронних ЗМ╤, що належать до ц╕каво╖ под╕╖;
 • визначення ступеня лояльност╕ тих чи ╕нших ЗМ╤ до компан╕╖, ТМ або персони;
 • побудова мед╕а-репутац╕╖ компан╕╖, ТМ або персони;
 • оперативний ╕ р╕зноплановий мон╕торинг ╕нформац╕╖ про тенденц╕╖ розвитку галуз╕ або ринку;
 • в╕дстеження д╕яльност╕ конкурент╕в, партнер╕в ╕ регулюючих орган╕в для оперативного реагування на под╕╖ ╕ сво╓часного коригування власно╖ стратег╕╖;
 • пошук потенц╕йних кл╕╓нт╕в ╕ партнер╕в;
 • ретроспективний доступ до ╕нформац╕╖ про певну компан╕ю, ТМ, персону, под╕ю або ринки, за допомогою арх╕ву, що формувався понад 20 рок╕в;
 • анал╕з ефективност╕ проведених заход╕в, акц╕й чи проект╕в для власних ц╕лей та/або в ╕нтересах замовника.

Формати надання послуг InfoStream

Наявн╕сть широкого д╕апазону формат╕в надання серв╕су дозволить найб╕льш оптимально використовувати систему мон╕торингу ЗМ╤ у Ваш╕й робот╕.

Електронною поштою

Отримання автоматичних зв╕т╕в мон╕торингу ЗМ╤ електронною поштою в рамках пакету InfoStream Email дозволя╓ отримувати необх╕дну ╕нформац╕ю з максимальною економ╕╓ю Вашого часу. Автоматично сформован╕ зв╕ти за заздалег╕дь визначеною вами тематики надаються з завданою вами пер╕одичн╕стю в╕д одного разу на тиждень до режиму реального часу, тобто по м╕р╕ появи ╕нформац╕╖ в ЗМ╤.

Приклади зв╕т╕в:

Доступ до пошуку новин в режим╕ Онлайн

Онлайн-доступ до електронних масив╕в новинно╖ ╕нформац╕╖ в рамках пакета InfoStream Online нада╓ можлив╕сть самост╕йного визначення тематики пошуку, а також використовувати розвинений ╕нструментар╕й уточнення пошуку ╕ автоматично╖ обробки отриманих результат╕в (дайджест╕в, сюжет╕в, динам╕ки народження поняття). Кр╕м оперативно╖ ╕нформац╕╖, що м╕стить новини за останн╕ 7 дн╕в, користувачам доступна ╕ ретроспективна ╕нформац╕я за останн╕ три м╕сяц╕.


Рис.1. Робота з ╕нформац╕йними сюжетами, каналами та джерелами.

Рис.2. Пошук по ретроспективн╕й баз╕ даних.

Рис.3. Д╕аграма динам╕ки поняття по днях

Рис.4. Динам╕ка поняття з визначенням тональност╕

Рис.5. Основн╕ сюжети за пошуковим запитом

Рис.6. Дайджест по пошуковому запиту

Опис ╕нтерфейсу користувача InfoStream Online.

╤нформац╕йн╕ продукти

Анал╕тичний зв╕т InfoStream Rating (Мед╕арейтинг) м╕стить ╕нформац╕ю, що дозволя╓ з╕ставити PR-активн╕сть Вашо╖ компан╕╖, бренду або персони з мед╕аактивн╕стю ╕нших учасник╕в ринку. Зв╕т (щотижневий або щом╕сячний), м╕стить результати анал╕зу мед╕априсутност╕ заданих об'╓кт╕в (п╕дпри╓мств, бренд╕в, персон тощо) - ╕нформац╕ю про к╕льк╕сть згадок об'╓кт╕в анал╕зу; об'╓кти, що мають найкращу абсолютну ╕ в╕дносну динам╕ки мед╕априсутност╕; загальну оц╕нку мед╕а-активност╕ анал╕зованих об'╓кт╕в; пор╕вняльну д╕аграму мед╕а-присутност╕ найб╕льш згадуваних об'╓кт╕в; список ╕нтернет-ЗМ╤, що прид╕ляють найб╕льшу увагу висв╕тленню питань ринку, учасниками якого ╓ анал╕зован╕ об'╓кти.

Приклади мед╕арейтинг╕в:

Анал╕тичний зв╕т InfoStream Month/Year (мед╕азв╕т) - продукт, готовий для надання в якост╕ п╕дтвердження ефективност╕ проведених вами заход╕в, акц╕й чи проект╕в. Зв╕т м╕стить дан╕ про згадуваност╕ компан╕╖, орган╕зац╕╖, персони, бренду в електронних ЗМ╤ за м╕сяць/р╕к: к╕льк╕сть згадок об'╓кта досл╕дження за весь пер╕од за днями, тижнями та м╕сяцями, а також обгрунтування найб╕льш значних зм╕н (зб╕льшення або зменшення) згадуваност╕. Кр╕м цього, у зв╕т╕ наводиться зведена таблиця ╕нтернет-джерел, що опубл╕кували ╕нформац╕ю про компан╕ю, орган╕зац╕╖, персони, бренд, ╕з зазначенням к╕лькост╕ публ╕кац╕й.

Приклади таких зв╕т╕в за минул╕ роки:

Доступ до ретрофонду - InfoStream Archive

Арх╕в документ╕в в InfoStream накопичу╓ться з з 1996 року та на завершення 2018 року вже м╕стив понад 388 млн документ╕в. Наявн╕сть тако╖ глибоко╖ ретроспективно╖ бази дозволить отримати ун╕кальну ╕нформац╕ю в тому первозданному вигляд╕, в якому вона була опубл╕кована в ╤нтернет. Детальн╕ше про InfoStream Archive.


Регулярне отримання новинно╖ ╕нформац╕╖ з необх╕дно╖ тематики дозволить значно скоротити час пошуку новинно╖ ╕нформац╕╖, а можлив╕сть безкоштовного тестового п╕дключення дозволить пор╕вняти використовуван╕ вами методи збору та обробки ╕нформац╕╖ з пропонованою нами системою автоматичного мон╕торингу новин ╕ допоможе визначитися з р╕шенням про доц╕льн╕сть нашо╖ сп╕впрац╕.

Ознайомитись з описом пакет╕в послуг та ц╕нами.

╤нформа╕йний центр "Електронн╕ в╕ст╕" | ElVisti Information Center
Адреса: 02125, м.Ки╖в, вул. В╕тал╕я Шимановського, 2/1
Телефон/факс: +380 (44) 239-90-91 E-mail: stream@visti.net